nie wybrano
/

Pomoc

Przypomnienia

Rozwijaj swoje powiązania z wydarzeniami i miejscówkami, aby nigdy nie zapomnieć o oczekiwanym wydarzeniu i w odpowiednim czasie zaopatrzyć się w wejsciówki. Możesz również skorzystać z opcji przypomnień SMS. Panel "Przypomnienia" prezentuje nadchodzące wydarzenia i nowości w miejscówkach z którymi jesteś powiązany.

Słuchane

Zapisuj ulubione płyty lub kawałki i odtwarzaj je w dowolnym momencie. Aby dodać płytę do swoich list muzycznych wybierz z prawego menu opcję "Zapisz w słuchanych" przy wybranej płycie. Jeżeli chcesz nastomiast stworzyć nową listę i umieścić w niej wybrane kawałki skorzystaj z opcji "Nowa lista +".

Ustawienia typu konta i preferencji

Jeżeli chcesz ustawić lub zmienić swój typ konta oraz preferencje możesz w każdej chwili przejdź pod adres http://www.zycieosiedli.pl/konto/pierwsze-ustawienia/1

Głosy przy płycie

Głosy przy płycie wyrażone są za pomocą dwóch liczb - dla przykładu 10 (15). Pierwsza z liczb to liczba osób, które głosowały na album, druga natomiast to liczba punktów na podstawie wag głosów poszczególnych użytkowników. W aplikacji użytkownicy mogą zdobyć wyższą wagę głosu dzięki aktywności oraz realnej współpracy z ekipą Życie Osiedli.

Osadzanie płyty na stronie www

W celu umieszczenia płyty na stronie www należy skopiować kod znajdujący się w polu "

Przykład osadzonego odtwarzacza: