nie wybrano
/

Bruk Road Tour 2014 | WARSZTATY, IMPREZY I KONCERTY - TANIEC, BEATBOX ORAZ DJ\\\'ING 27.09-28.09 Warszawa (Warszawa)

<strong>Bruk Road Tour 2014 | WARSZTATY, IMPREZY I KONCERTY - TANIEC, BEATBOX ORAZ DJ\\\'ING 27.09-28.09 Warszawa</strong><br />Warszawa
Data wydarzenia: 27 Września 2014 Adres: Warszawa Opublikowane przez: Karol GRUModerator

Bruk Road Tour 2014 | WARSZTATY, IMPREZY I KONCERTY - TANIEC, BEATBOX ORAZ DJ\\\'ING 20.09-21.09 Warszawa

 

 

 

 

Data wydarzenia: 27.09-28.09.2014r.

 

Miejsce wydarzenia: Warszawa

 

 

 

Bruk Road Tour to oficjalna trasa Bruk Festivalu - Europejskich Dni Kultury i Sztuki Ulicznej. Impreza odbędzie się w 4 miastach: Olsztynie, Trójmieście, Warszawie i Krakowie. W każdym z nich odbędą się warsztaty, imprezy towarzyszące oraz koncerty promujące nowy album Bladego Krisa pt. \\\\\\\\\\\\\\Beatbox Rocker\\\\\\\\\\\\\\.

 

Tradycyjnie w skład brukowej ekipy wejdą w tym roku najlepsi tancerze i beatboxerzy, którzy przez lata umacniali swoje pozycje na scenie. Warsztaty taneczne poprowadzą: znakomita tancerka, jurorka, pedagog i choreograf, od lat związana z Bruk Festivalem - Ania \\\\\\\\\\\\\\YouYa\\\\\\\\\\\\\\ Jujka, najlepsza tancerka dancehall w Polsce - Ula \\\\\\\\\\\\\\Afro\\\\\\\\\\\\\\ Fryc, rewelacyjny b-boy z ponad dziesięciolenim stażem - Yarko, a także utytułowany mistrz stylów popping, locking i hip-hop dance - Paweł \\\\\\\\\\\\\\Pitzo\\\\\\\\\\\\\\ Mazur. Beatboxerzy swoje umiejętności szlifować będą pod okiem nalepszego instruktora w Polsce - Bladego Krisa.

 

Podczas imprez towarzyszących za deckami zobaczymy dwóch niezastąpionych brukowych djów: Kostka oraz Ostasza. O solidną porcję najlepszego beatboxu zadba natomiast Blady Kris, który zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu pt. \\\\\\\\\\\\\\Beatbox Rocker\\\\\\\\\\\\\\. 

 

Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza promująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć gwiazdy ulicznej muzyki, tańca, beatboxu, teatru czy dj\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ingu i szlifować swoje umiejętności u ich boku. Wszystkie dotychczasowe edycje (2005-2013) okazały się sukcesem i udowodniły, że wydarzenia tego typu są w Polsce niezwykle potrzebne. Masowo angażując młodzież w atrakcyjne działania artystyczne i rozrywkę, Bruk Festival pokazuje pozytywny wzorzec i udowadnia, że miejska przestrzeń może być miejscem uprawiania sztuki i sportu bez agresji i przemocy. Warsztaty i spotkania twórcze w ramach Bruk Festivalu zgromadziły na przestrzeni dziewięciu ostatnich lat ponad 3600 osób szkolących się w kilku dziedzinach: dj\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ingu i produkcji muzycznej, beatbox\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ie, tańcu, grze na instrumentach muzycznych, śpiewie oraz sztuce aktorskiej i reżyserskiej.

 

 

Więcej informacji na temat warsztatów, artystów oraz biletów znajdziecie na:

http://www.brukfestival.pl/

 

 

 

 

 

Świetny sposób na rozwijanie swoich zainteresowań. Zapraszamy!!!